Volvobet Ödeme Hızı Nasıl
Volvobet Ödeme Hızı Nasıl

Galatasaray’da Sinan Gümüş kadro dışı! .

Galatasaray’da Sinan Gümüş kadro dışı! .

Galatasaray’ın Fenerbahçe maçı için Kadıköy’e hareket ettiği esnada Mbaye Diagne, Instagram’dan kendilerine sevgi gösterisinde bulunan taraftarın videosunu paylaşmıştı. O videoda Sinan Gümüş’ün taraftar için yaptığı ‘Hepsi Suriyeli’ yorumu büyük tepki topladı. Gümüş’ün “Yanlış anlaşıldım, özür dilerim” açıklamasına karşın Galatasaray yönetimi oyuncuyu kadro dışı bırakma kararı aldı.

Florya’ya takımı derbisiye uğurlamak için gelen taraftarlar için ‘Hepsi Suriyeli yemin ediyorum” yorumu yapan Sinan Gümüş’ü yönetim, kadro dışı bırakacak.

Diagne’nin sosyal medya hesabından paylaştığı videoya yansıyan sözleri camiada tepki çeken Sinan, “Kötü niyetli olmayan bir sözümün yanlış anlaşılmasından dolayı çok üzgünüm. Kırdığım, üzdüğüm kimse varsa özür dilerim” dedi. Galatasaray antenörü Hasan Şaş, “Taraftarın içi rahat olsun. Gerekeni yapacağız” mesajı yolladı.

Betvolvo Spor Haberlerine göre; Yönetim oyuncuyu kadro dışı bırakacak. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncuyla hiçbir görüşme yapılmayacak..

Sinan Gümüş: “Hepsi Suriyeli yemin ediyorum”

Galatasaray’ın Fenerbahçe derbisi öncesinde sarı-kırmızılı taraftarlar takımı yolcu ederken, Diagne’nin paylaştığı videoda Sinan Gümüş’ün ‘Hepsi Suriyeli yemin ediyorum’ dediği duyuldu ve bu sözler sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekti.

Sinan Gümüş, derbi sonrasında yaptığı paylaşımla taraftarlardan özür diledi.

Sinan, “Kesinlikle kötü niyetle olmayan bir sözümün yanlış anlaşılmasından dolayı çok ama çok üzgünüm. Kırdığım, üzdüğüm kimse varsa hepsinden özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

.